Staňte se členem našeho týmu!
V České republice hledáme kolegu na následující pracovní pozici:

Samostatný likvidátor pojistných událostí

Náplň práce:

  • posouzení rozsahu sjednaného pojištění
  • posouzení oprávněnosti nároku na plnění z pojistné smlouvy
  • stanovení výše újmy, nákladů na opravu, pojistného plnění
  • zdůvodnění způsobu vyřízení
  • komunikace s klienty (pomoc při řešení událostí telefonicky, e-mailem)
  • vyřizování případných odvolání
  • zpracování potřebných materiálů

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání ve stavebním oboru
  • praxe v oboru výhodou (pozice je ale vhodná také pro juniory)
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • znalost AJ nebo NJ výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Outlook)
  • časová flexibilita

Nabízíme:

  • zajímavé a motivující platové ohodnocení
  • dlouhodobou spolupráci
  • pracovní pomůcky: PC, mobil
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • místo pracoviště Praha 8 – Kobylisy

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu claims@vrs-ssp.com nebo pomocí formuláře níže. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Not the role you are looking for? Check out some other ones as well!

Application

  • Upload your documents
    Drop files here or
    Max. file size: 2 MB.
    Contact

    vrs-SSP-Adjusters GmbH

    Kornstraße 4, 4060 Leonding, Austria

    +43 732 60 66 27 claims@vrs-ssp.com

    Or leave us a message